Трибине у Сребреници и Братунцу
Трибина „Последице НАТО бомбардовања Републике Српске и Србије“.
Сребреница и Братунац 31.10.2019 године
Директор Неурохиругије и Клинике за онкологију у Клиничком центру Србије Даница Грујичић говорила је у четвртак, 31. октобра 2019. године, о посљедицама НАТО бомбардовања Србије и Републике Српске на трибинама у Сребреници и Братунцу. На трибини је говорио Винко Лале о историјату Нато-а и бомбардовању сарајевских општина и Републике Српске. Трибине је организовало удружење „Источна алтернатива“ под покровитељством амбасаде Русије.

Војин Павловић, Даница Грујичић и Винко Лале у Сребреници.




