Пројекат ПРО-БУДУЋНОСТ
Бијељина 13/14.12.2019 године
У „Етно селу Станишићи“ у Бијељини одржан је тренинг за представнике удружења који су учествовали у пројекту ПРО-Будућност, а који се пртоводи у скоро свим градовима и општинама у Републици Српској и БиХ. Тренингу су присутвовали испред удружења Винко Лале и Илија Ивановић.

Илија Ивановић, Винко лале, Милка Ковачић и Ристо Гогић.





