Сјећање на Петровдан 1992 године
Братунац 12.07.2019 године
На Градском гробљу у Братунцу пред Спомен – крстом одана је почаст свим погинулим у муслиманском злочиначком походу на српска села Сасе, Залазје, Загони и Биљача. Вијенце су положиле многобројне делегације локалне власти Братунца и Сребренице и удружења проистеклих из Одбрамбено-отаџбинског рата Испред удружења вијенац су положили Винко Лале, Велимир Куљанин, Милка Ковачић и Ристо Гогић.





