Састанак Организационог одбора за обиљежавање страдања Срба Подриња и Бирча

Милићи, 22.05.2026 године

На иницијативу предсједавајућег Организационог одбора за обиљежавање страдања Срба у Средњем Подрињу и Бирчу господина Лазара Продановића, а уз консултације са домаћином сусрета начелником општине Милићи, господином Марком Савићем, данас је одржан радни састанак Одбора у просторијама општинске управе Милићи.

Испред нашег удружења састанку је био присутан предсједник Винко Лале који је и члан Одбора.

 

На дневном реду је било 8. тачака, а највише пажње било је на изради промотивног материјала, те ток снимања документарног филма у режији Љубише Милутиновића.

Лале је понудио Љубиши филмове удружења да прегледа и материјале који су му потребни везано за тему.

Штампа